Nowy Aceton kosmetyczny 100 ml - LUX Rozwiń

Aceton kosmetyczny 100 ml - LUX

5000-2520-H

Nowy

Więcej informacji

Aceton LaLill

Aceton LALILL jest absolutnie skuteczny i higieniczny.

Lakier do paznokci może pięknie ozdobić każdy paznokieć. Jednak czasami trudno jest go usunąć. Każda z nas lubi pokazywać swoje piękne zadbane paznokcie i chce uniknąć zrujnowania manicure. Na szczęście dzięki temu produktowi nie musisz się martwić o czasochłonne usuwanie politury. Produkt z łatwością usunie z płytki paznokcia: lakiery hybrydowe, żele UV i LED, akryl, tipsy, sztuczne paznokcie, wszytskie rodzaje dekoracji i ozdób (kryształy, naklejki, cekiny itd.).
Produkt jest bardzo silny, czysty i bez dodatku innych składników, gwarantuje natychmiastowe działanie, które jest widoczne w ciągu zaledwie 30 sekund.

Zastosowanie:
1. Zwilż wacik Acetonem Lalill.
2. Nałóż go na płytkę paznokcia i odczekaj 30 sekund.
3. Usuń wacik mocnym, ruchem – politura zostanie zdjęta.

W przypadku grubszej warstwy lakieru na paznokciu należy zmatowić pilnikiem wierzchnią warstwę lakieru a zwilżony wacik na paznokciu owinąć folią aluminiową lub założyć specjalne klipsy do usuwania lakierów hybrydowych i pozostawić na dłuższy czas.

Ostrzeżenie: Produkt łatwopalny. Należy przestrzegać zalecanych środków ostrożności podczas stosowania. Stosować w dobrze wentylowanych miejscach. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. Nie stosować na podrażnioną skórę. Po zakończeniu należy szybko wyrzucić wszystkie nasączone waciki i przechowywać produkt w bezpiecznym miejscu chronionym przed wysoką temperaturą i ogniem.    

Pojemność: 100 ml     

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Twoja opinia!

Frez ceramiczny stożek - średni

Frez Ceramiczny Stożek Średni