Pilnik do paznokci zebra prosty 180/240 Rozwiń

Pilnik do paznokci zebra prosty 180/240

4320-0901

Nowy

Pilniki LaLill to podstawowe narzędzie do codziennej stylizacji paznokcia. Pozwalają wykończyć stylizację, nadając paznokciom pożądany kształt.

Więcej szczegółów

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
100 0,76 zł Do 1,23 zł
200 0,64 zł Do 27,06 zł

Więcej informacji

Pilnik do paznokci prosty 180/240


Pilnik Prosty 180/240 LaLill to dwustronny drobnoziarnisty pilnik do paznokci. Przeznaczony jest do matowienia płytki paznokcia, a także do nadania pożądanego kształtu i długości naturalnym paznokciom. Wspomaga też wykończenie paznokci żelowych. Uniwersalny, prosty kształt doskonale ułatwi skracanie i nadawanie pożądanego kształtu paznokcia.
Pilniki LaLill to podstawowe narzędzie do codziennej stylizacji paznokcia. Pozwalają wykończyć stylizację, nadając paznokciom pożądany kształt. Wykonane z wysokiej jakości papieru, zapewniają długotrwałą wydajność, ostrość i wytrzymałość. Pilniki LaLill ułatwiają też usuwanie skórek z powierzchni dłoni. Polecane przez profesjonalne stylistki paznokci, zarówno do stylizacji w domu, jak i w salonie kosmetycznym.

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Twoja opinia!

Sterill do dezynfekcji powierzchni 500ml

PREPARAT PRZEZNACZONY DO SZYBKIEJ DEZYNFEKCJI MAŁYCH, TRUDNODOSTEPNYCH POWIERZCHNI I SPRZĘTU MEDYCZNEGO W PLACÓWKACH ZDROWIA, GABINETACH LEKARSKICH, KOSMETYCZNYCH ORAZ W PRZEMŚLE SPOŻYWCZYM